Liczba odwiedzin strony: 41172 Osób na stronie: 8
 

"ABE" Księgowość i Zarządzanie
Spółka cywilna
Elżbieta, Andrzej Burtowy

 

Jesteśmy firmą działającą od roku 1996.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rozliczeń podatkowych pozwoliło nam wypracować efektywne metody obsługi działalności gospodarczej, małych i średnich przedsiębiorstw zapewniając pełny zakres usług księgowych dla różnorodnych dziedzin i branż gospodarki.

W zakresie usług księgowych prowadzimy księgi handlowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rozliczenia z ZUS, obsługa kadrowo-płacowa. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowań i rozliczeń Zarządców   i Administratorów jak i Wspólnot mieszkaniowych.

W pracy wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowania znaczących firm informatyczno-księgowych i zarządczych, korzystamy ze stałego, bieżącego serwisu wydawniczego w tym także internetowego, wiodącego wydawnictwa podatkowego zapewniającego bieżącą aktualizację i zmiany prawa gospodarczego i podatkowego.

Właściciele firmy posiadają licencje Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych o Nr 8156/98                       i Nr  12722/2006.
Na wszystkie użytkowane przez nas programy posiadamy aktualne licencje.
Działalność nasza ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej w zakresie ksiąg handlowych i podatkowych.

Ofertę adresujemy do tych, którzy pragną zaangażować się w prowadzenie i dynamiczny rozwój firmy bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu administracyjno-księgowego, bez straty czasu i energii na czynności związane z samą obsługą funkcjonowania firmy, a więc oszczędność czasu i redukcję kosztów.

Świadczenie usług księgowych traktujemy jako współpracę z naszymi klientami, dostosowując się indywidualnie do potrzeb prowadzonej przez Państwa firmy, w zależności od dziedziny, branży i zakresu działalności.

Zawsze służymy pomocą i radą w zakresie zmieniających się przepisów, zobowiązań podatkowych i rozliczeń ZUS.
 

© 2010, Wszelkie prawa zastrzeżone biuro rachunkowe Gdańsk HOME | O MNIE | SPECJALIZACJE | GODZINY PRACY | GALERIA | DOJAZD | KONTAKT
"ABE" Księgowość i Zarządzanie Spółka cywilna
doradztwo prawne pomorskiedoradca podatkowy pomorskiedoradca finansowy pomorskietłumacz pomorskierzeczoznawca pomorskierzecznik patentowy pomorskieprawnik